Obytný přívěs – RANGER – PRODÁNO
19.8.2020
Zobrazit vše

Obytný přívěs – SWIFT Charisma – PRODÁNO

R.v 09/2003 pro 4-5 osob, pojezd – mover na ovládání, předstan, 12v baterie, stabilizátor, elektr.kabel 220V na připojení ke karavanu, barel na čistou vodu, barel na odpadní vodu, zámek na oje proti krádeži. Zámek na dveřích, po otevření slouží jako držadlo. V přední části je sezení rozložitelné na spaní pro 2-3 osoby, na boční straně je další sezení rozložitelné na spaní a nad tím jde rozložit další palenda pro dítě o nostnosti max 70kg.

Karavan disponuje topením na elektriku 220V nebo plyn s rozfukem po celém karavanu. Pokud jezdíte i v zimě je na to jako dělaný. Dále v něm najdete kuchyňku, kde se nachází plynové hořáky, gril + trouba, dřez s teplou a studenou vodou, lednice s mrazákem v trojkombinaci na plyn, elektriku a 12V baterku. Karavan má bojler na ohřev teplé vody také v kombinaci plyn nebo elektrika, v zadní části je koupelna, kde se nachází chemické WC a samostatný sprchový kout a umyvadlo (teplá i studená voda), v koupelně je také velká úložná skřín, po celém karavanu jsou úložné prostory.

Ke karavanu je venkovní předstan jeden velký a jeden menší, nová STK na 2 roky je samozřejmostí. Barel na čistou vodu, barel na odpadní vodu. Nová revize plynových spotřebičů.

Cena 164000,-

Comments are closed.